top of page

Jak pracuję?

Moim najważniejszym celem jest zbudowanie bezpiecznej, pełnej wsparcia oraz empatii przestrzeni, gdzie będzie można swobodnie dzielić się swoimi emocjami, przemyśleniami, a także gdzie wspólnie będziemy pracować nad znalezieniem wyjścia z trudnej sytuacji.

 

Podczas wspólnych spotkań będziemy się skupiać na Twoich konkretnych celach, przekażę Ci wiedzę w zakresie umiejętności radzenia sobie z emocjami, trudnymi sytuacjami. Nauczę Cię technik modyfikowania myśli, podejmowania pozytywnych działań i rozwijania zdrowszych nawyków myślowych.

 

Wspólnie skoncentrujemy się na tym by Twoje życie było bardziej satysfakcjonujące i szczęśliwe.

 

Będziemy pracować m.in. metodami terapii poznawczo–behawioralnej, terapii dialektyczno–behawioralnej, terapii skoncentrowanej na rozwiązaniach oraz dialogu motywującego.

Cennik i umówienie konsultacji

Konsultacja psychologiczna online - 120 zł / 50 minut

Diagnoza psychologiczna online – 120 zł / 50 minut

JAK UMÓWIĆ TERMIN KONSULTACJI ONLINE?

Wypełnij formularz widoczny na dole tej strony, w stopce.

 

Opisz krótko z czym się zgłaszasz i zostaw swoje dane kontaktowe, a w odpowiedzi w ciągu 24h otrzymasz odpowiedź z propozycją terminu spotkania online. Konsultacja odbędzie się w ustalonym wspólnie terminie, pod warunkiem dokonania przedpłaty na numer mojego konta bankowego:

91 1050 1386 1000 0092 1276 6118

Po zaksięgowaniu przelewu, otrzymasz ode mnie wiadomość z linkiem, za pośrednictwem którego przeprowadzimy wideorozmowę.

Image by Priscilla Du Preez 🇨🇦
1000005001-01.jpeg

Co wyróżnia mój styl pracy?

Bliskie mi są słowa Arona Becka: "Gdy zmieniamy nasze myśli, świat, w którym żyjemy, zaczyna się zmieniać". Ponadto uważam, że "Myśli mogą być naszymi najlepszymi przyjaciółmi albo najgorszymi wrogami".

 

W swojej pracy wykorzystuję także metody arteterapeutyczne m.in. kolaż, które oferują unikalne podejście do leczenia i samoświadomości, pozwalając ludziom na wykorzystanie ich procesu twórczego jako narzędzia do głębszego zrozumienia siebie, swojego miejsca w świecie oraz utrwalania pozytywnych myśli i nawyków.

bottom of page