top of page

O mnie

Nazywam się Dorota Przybylska. Jestem magistrem psychologii o specjalności psychologia kliniczna i osobowości, magistrem pedagogiki o specjalności pedagogika społeczna i terapia pedagogiczna oraz terapeutką zajęciową.

 

Przeszłam szereg szkoleń w nurcie terapii poznawczo – behawioralnej m.in. z diagnozy i pracy z dorosłym pacjentem z ADHD, prokrastynacji, krytyka wewnętrznego, depresji.

 

Ponadto ukończyłam warsztaty z rozwijania odporności psychicznej, skuteczności interpersonalnej, uważności, zarządzania marzeniami, map myśli, a także improwizacji, teatru, fotografii, ceramiki i kolażu.

 

Stale podwyższam swoje kwalifikacje. Pracuję kierując się kodeksem etycznym psychologa. Swoją pracę poddaję superwizji. Przeszłam terapię własną.

W czym mogę Ci pomóc?

Zajmuję się pomocą psychologiczną i diagnozą osób dorosłych (18+), m.in. osób z ADHD (sama mam ADHD i wiem z jakimi problemami zmagają się takie osoby oraz jak można sobie z nimi radzić).

Ponadto, moja praktyka obejmuje osoby, które zmagają się z takimi problemami jak:

 

 • Niska samoocena i poczucie własnej wartości

   

 • Słaba motywacja i prokrastynacja

   

 • Sytuacje kryzysowe

   

 • Zaburzenia nastroju

   

 • Zaburzenia lękowe

   

 • Spektrum autyzmu

 

Dodatkowo, prowadzę grupowe zajęcia z wykorzystaniem kolażu terapeutycznego, który jest cenną i unikatową formą terapii twórczej.

Moja praktyka jest ukierunkowana na pomaganie klientom w osiągnięciu lepszego samopoczucia, rozwijaniu umiejętności radzenia sobie z życiowymi wyzwaniami i budowaniu zdrowszych relacji ze sobą i innymi.

dorota-przybylska-las.jpg
1000004838-01.jpeg

Doświadczenie i pasje

Swoje doświadczenie zawodowe zbierałam m.in. w takich miejscach jak: Zespół Szkół Sportowych w Siemianowicach Śląskich, Szkoła Podstawowa nr 5 w Mikołowie, Uniwersyteckie I Liceum Ogólnokształcące im. Juliusza Słowackiego w Chorzowie, Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Katowicach, Centrum Profilaktyki Leczenia i Opieki „Medico” w Sosnowcu, Dom Pomocy Społecznej „Przyjaźń” w Tarnowskich Górach, Świetlica Socjoterapeutyczna przy Tarnogórskim Ośrodku Terapii Uzależnień, Profilaktyki i Pomocy Psychologicznej, Warsztat Terapii Zajęciowej Stowarzyszenia „Arteria” w Katowicach, Środowiskowy Dom Samopomocy dla osób z zaburzeniami psychicznymi przy Śląskim Stowarzyszeniu „Ad Vitam Dignam” w Katowicach.

 

Poza pracą pasjonuje mnie fotografia natury, robienie kolaży i podróże po Czechach.

bottom of page